Мы рады вас видеть на официальном сайте нашей школы!

Сайт адресован всем, кому интересно знать, чем живет наше
образовательное учреждение.

Перейти в раздел

El Umiti» қоры» Корпоративтік қоры 2024 жылдың 18 наурызы мен 11 маусымы аралығында «2024 жылдың үздік жаңашыл психологы» атты республикалық онлайн-кәсіби шеберлік байқауын өткізді. Оған республиканың 13 өңірінен 29 педагог-психолог қатысты.

▪️Байқау екі кезеңнен тұрды:
I кезең – аймақтық (іріктеу), «Дарын» облыс орталықтары 2024 жылдың 18 наурызы мен 15 мамыры аралығында өткізді.
II кезең – республикалық (қорытынды), Қор онлайн форматта өткізді. 2024 жылдың 17 мамыры мен 11 маусымы аралығында.

Өңірлік кезеңде 1 орын алған педагог-психологтар ІІ кезеңге - қорытынды (сырттай) кезеңге жіберілді.

Республикалық байқаудың қорытынды кезеңінің нәтижесі бойынша жеңімпаз анықталды: 1 орын - Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кентінің «№2 Тобыл жалпы білім беретін мектебі» КММ педагог-психологы Ырысхан Ибрагимұлы Лескенов, Қостанай облысы, Венгрияда өтетін курсқа жолдама жеңіп алды!