Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз
Маусым
2024

ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ҚОЛДАУ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ КЕЗЕКТІ САБАҒЫ ӨТКІЗІЛДІ

Біртұтас тәрбие бағдарламасын іске асыру мақсатында ата - аналарды педагогикалық қолдау орталығының ата - аналарына арналған кезекті сабағы "Балаға үлгі көрсету" тақырыбында өткізілді.
⚜️Мақсаты:
♦️ Ата-ананың өзін-өзі дамытуға деген ұмтылысының шарты ретінде балаға жағымды үлгі болуға дайындығын қалыптастыру.
⚜️ Міндеттері:
♦️ Ата-ананың балаға деген оң әсерінің мәнін ашу;
♦️ Ата ананың отбасында балаға үлгі болу дағдыларын дамыту;
♦️ Баламен ынтымақтаса отырып, өзін-өзі тәрбиелеуге және өзін-өзі дамытуға ынталандыру.

⚜️ Ұлттық құндылықтар мен тұлғалық қасиеттер:
♦️ Ұлттық мәдениет, әділдік, сүйіспеншілік, сыйластық, денсаулық, ар-ождан, борыш.
Жауапкершілік, еркіндік, адалдық, еңбексүйгіштік, ақылдылық, азаматтық, отаншылдық, сөзге беріктік.

#Біртұтас_тәрбие
#Ұлттық_құндылық
#педагогикалыққолдау

Маусым
2024

15 мамыр - Отбасы күні мерекесіне орай мектебімізде “Бақытты отбасы - бақытты балалық шақ” тақырыбында бастауыш сыныптар ата-аналарының қатысуымен іс-шара өткізілді.
Мақсаты: Отбасы құндылықтарын балалар жадына дарыту, Отанды, отбасыны сүюге тәрбиелеу.