Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз
Маусым
2024

2023-2024 оқу жылына арналған балалар мен жасөспірімдер арасындағы деструктивті мінез –құлықтың әртүрлі нысандарының алдын алу бойынша ата-аналар жұртшылығымен жоспарға сәйкес 16.05. күні ата-аналар жиналысы өтті.
Жиналыстың күн тәртібінде келесі мәселелер қарастырылды:

- кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу(оның ішінде бейресми жастар субмәдениеттеріне тарту, балалардың түнгі уақытта тұрғын үйден тыс, ата-аналардың, заңды өкілдерінің еріп жүруінсіз ойын-сауық орындарында болуы), панасыздық және қараусыз, бойынша әлеуметтік педагог К.А.Ахметжанова жұмыстарын жүргізіп, ата-аналарға буклеттер таратты.
- жазғы кезеңде балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету, жазатайым оқиғалардың алдын алу бойынша АӘД мұғалімі А.Ж.Әжіғали бейнеролик көрсетіп ,буклеттер таратып жұмыстарын жасады.
Ата –аналар жиналысына мемлекеттік органдардан мектеп инспекторы аға лейтенант Абдибеков Адилет Тургынбекович қатысып түсіндірме жұмыстарын жүргізді.

Маусым
2024

ЖАЗҒЫ ДЕМАЛЫС: ҚАУІПСІЗДІК ЕРЕЖЕЛЕРІ

Құрметті ата-аналар мен білім алушылар назарына❗

Жазғы демалыста балалардың қауіпсіздігі барлығымыз үшін маңызды. Осы ретте ҚР Оқу-ағарту министірлігі Балалардың құқықтарын қорғау комитеті ата-аналарға қауіпсіздік шараларының бірнеше ережесін ұсынады.
🌟 Жас ұрпақ, жас буын, жасөспірімдеріміз аман болсын. Елдің ертеңі болар сол жастарымыз бен балаларымыз!