Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

АЛҒЫСЫМ ШЕКСІЗ!

2023 жылдың 25 қазаны - Республика күніне орай, Оқу-ағарту министрі Ғани Бисембаевтің атынан «Ы.Алтынсарин» төсбелгісімен марапатталдым.

Бұл мен үшін ғана емес, бүкіл Қостанай облысы,Бейімбет Майлин ауданы және мектебім үшін үлкен қуаныш,зор мәртебе болды.Ұстаздық қызметте 20 жылдай жүріп, ұлағатты ұстаз, білікті басшы деңгейіне көтерілдім.Ұстаздық еңбегімді елеп ескергені,бағаланы деп білемін.Еңбегімді бағалай білген Президентіміз Қасым-Жомарт Кемелұлына,Оқу-ағарту министрі Бейсембаев Ғани Бектайұлына ерекше алғыс айтамын.Сондай-ақ,мені марапатқа лайық деп таңдаған Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасы және Бейімбет Майлин білім бөлімінің ұжымына алғысымды білдіремін. Баршаңызды Ұлы мереке-Республика күнімен құттықтаймын! Әріптестеріме еңбек жолында шығармашылық табыс, отбасында бақыт тілеймін, еңбектеріңіз бағалана берсін!

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің №2 Тобыл жалпы білім беретін мектебі» КММ-нің биология пәнінің мұғалімі Алиева Гүлнар Расулқызы